Půjčky online

Fio banka www.fio.cz


Fio banka

V Celnici 1028/1
117 21 Praha 1

Tel.: 800 100 339
Web: www.fio.cz


Moderní banka


Fio banka nabízí nové trendy a technologie, ale především nabízí skvělé obchodní podmínky. Ptáte se jaké? Jde o bezkonkurenční účty zdarma.Infoservis

Fio banka má běžný účet pro fyzické osoby, ale i podnikatelské účty zcela zdarma. Jde o mimořádně výhodné produkty, které skutečně nemají na českém trhu obdoby. Stačí se podívat k největším bankovním institucím. Ty nabízejí srovnatelné produkty, avšak za výrazně vyšší poplatky, jelikož si uvědomují, že čeští klienti nejsou příliš ochotní měnit banku a tím pádem i své celoživotní návyky. Právě díky tomu mohou stále účtovat poplatky, které nemají s reálnými náklady banky nic společného.


Nové trendy

Fio banka navíc nejenže nabízí produkty zdarma a využívá své klientské pobočky k radám ohledně produktů, ale nabízí i moderní technologie v podobě internetového bankovnictví automaticky zdarma k účtu nebo dokonce aplikace pro mobilní telefony, díky které můžete odkudkoliv uskutečnit bezpečný převod peněz a další transakce.

Jednoduše ze svého mobilu díky zabezpečené transakci můžete nakupovat, podívat příkazy k úhradě a kontrolovat svůj bankovní účet. Fio banka Vám tohle všechno navíc nabízí zcela zdarma. Nové trendy vyžadují nové hráče na trhu. A právě Fio banka má výrazně našlápnuto k dalšími velmi úspěšnému období.


Zdroj: www.fio.cz

Vloženo 28. 5. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry