Půjčky online

Poskytovatelé půjček

Přinášíme Vám seznam společností poskytující půjčky a peníze v ČR.

Doporučujeme projít více nabídek a zvolit optimální společnost pro Vaše potřeby. Rozdíly jsou zejména ve způsobu ručení a především ve výši úroků.


Společnosti poskytující půjčky:

Provident - půjčky bez problémů
Přední poskytovatel půjček s doručením přímo do domu během několika hodin. Bez ručitele již od 3.000 Kč. Provident - to jsou dostupné půjčky pro všechny.

Cofidis.cz - půjčky a úvěry
Cofidis poskytuje nebankovní rychlé půjčky a spotřebitelské úvěry online přes internet. Bez ručitele, rychle a jednoduše. Žádost o půjčku on-line.
CETELEM ČR, a.s.
Cetelem poskytuje úvěry ve spolupráci s obchodními partnery v místě prodeje (nákup na splátky). Dále nabízí kreditní karty (bezúročné období 50 dnů), účelové i neúčelové osobní půjčky pro nákladnější projekty. Autoúvěr a Motoúvěr určený pro financování motorových vozidel.
Home Credit a. s.
Home Credit poskytuje hotovost nebo nákup na splátky. Hotovost lze vyřídit dvěma způsoby - telefonicky nebo na poště. Půjčka po telefonu na bezplatné lince - 800 999 000, bez ručitele do výše 60.000 Kč. Hotovostní půjčka Pošta - výše půjčky 15.000, k vyřízení jsou potřebné dva doklady. Spotřebitelský úvěr Klasik - přímo v prodejně (od 3.000 do 100.000 Kč).
IQpůjčka od Bawang bank
IQpůjčka - úvěr určený na přefinancování stávajících finančních závazků, splacení úvěrů a půjček. Výše úvěru 20.000 - 500.000 Kč, vyřízení přes mobilního bankéře na čísle - 800 700 800.
ČSOB banka
Univerzální banka nabízející plný rozsah bankovních služeb pro fyzické osoby a firmy. Individuální řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele i malé a střední podniky. Hypotéky, půjčky na bydlení, půjčka na cokoliv, přečerpání běžného účtu, americká hypotéka.
Česká spořitelna a. s.
Banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Rychlé peníze na drobné nákupy. Hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, spotřebitelské úvěry, hotovostní úvěry, půjčky, nákup na splátky, novomanželské půjčky.
Komerční banka a. s.
Komerční banka poskytuje komplexní finanční služby pro občany, mládež, studenty, podnikatele, živnostníky a podniky. Půjčky a hypotéky na nákupy, na studium, na bydlení i na podnikání.
Citibank, a.s.
Citibank poskytuje své služby občanům i firmám. Poskytuje půjčky nejširšímu okruhu zákazníků. Citibank osobní půjčka je nezaručený bezúčelový spotřebitelský úvěr v honotě od 20.000 do 600.000 Kč.
Raiffeisenbank, a.s.
Raiffeisenbank nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Stavební spoření, pojištění, leasing, spotřebitelské úvěry, půjčky, úvěry a hypoteční úvěrování.
Essox, s.r.o.
Jedna z nejvýznamnějších nebankovních společností, poskytuje úvěry a leasingové služby. Peníze na cokoli, bez ručitele a bez poplatků. Půjčky až 250.000 Kč vyřízení po telefonu - 810 777 777.

Vloženo 26. 5. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry