Půjčky online

SMS půjčka

Oblíbená SMS půjčka před výplatou je v dnešní době opravdu hračkou. Jednoduchá žádost, okamžité vyřízení a peníze obratem. Žadatelem o SMS půjčku může být téměř každý a peníze obdržíte na účet za pár minut.

SMS půjčka Vám nabízí malé částky, několika tisíc korun na období do další výplaty, řádově na 30 - 45 dní, podle poskytovatele. Převod peněz i proces vyřízení je velmi rychlý.

SMS půjčka ihned před výplatou

První půjčka je v zájmu ochrany věřitele poskytována do maximální hodnoty např. 5.000 Kč. U vybraných společností je dokonce ZDARMA, pokud máte štěstí na akční nabídku.

Po jejím řádném a včasném splacení může být tato suma navyšována až do zmíněných 10.000 Kč. Splatnost rychlé SMS půjčky je standardně až 30 dní, která se vztahuje na všechny hodnoty půjčky.

Poplatek za tuto službu je individuální podle zvolené společnosti. V případě, že by měl dlužník problém půjčku v řádném termínu splatit, má možnost využít prodloužení splatnosti, která je opět zpoplatněna dle sazebníku.

SMS půjčka je zkrátka snadnou variantou, jak překlenout krátké období finanční tísně. Velké oblibě se těší ve skandinávských zemích a proto se také vžil její název Finská půjčka.SMS půjčka - první zdarma

Jednou z výhod, které tato půjčka přináší je také možnost získat první půjčku zdarma. Akce platí pro nové žadatele, kteří si vezmou první půjčku. V akci ji nabízí například ZAPLO.

SMS půjčka bez poplatku 1 Kč

K ověření čísla Vašeho účtu, na který má být půjčka zaslána se vyžaduje zaslání jedné koruny. SMS půjčka bez 1 Kč je variantou, kdy se účet neověřuje a celá transakce je mnohem rychlejší.

Multipůjčka - stačí jedna žádost

Hitem se stává vyhledávač půjček, který pro Vás najde nejvhodnější a nejdostupnější půjčku na trhu. Stačí jedna žádost a obržíte půjčku, která je pro Vás nejvhodnější.

Vloženo 29. 5. 2014

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry