Půjčky online

Půjčky bez registru a Solusu


Potřebujete peníze okamžitě a máte negativní záznam v registru? Nezoufejte a využijte půjčky bez registru, která registr může tolerovat a umožní Vám získat potřebné finance za pár minut. Postačí jen vyplnit jednoduchou žádost a za pár minut po schválení jsou peníze Vaše. Půjčka může být schválena, pokud jste schopni splácet.

Půjčky bez registru a příjmu

Pokud nemůžete doložit svůj příjem, existuje varianta půjčky, která je bez doložení příjmu, což ji činí jednou z nejdostupnější půjčkou na trhu. Navíc není zapotřebí zastavovat nemovitost pokud žádáte o malou půjčku do 10.000 Kč.

Nebankovní půjčky

Půjčky bez registru nalezneme pouze u nebankovních společností. Banky tyto půjčky neposkytují, protože důkladně prověřují bonitu žadatelů, jejich příjem i platební morálku v úvěrových registrech.

Pokud máte záznam v registru, nízké nebo žádné příjmy, nezbývá než se poohlédnout po nebankovní půjčce, která je tolerantnější. Půjčky bez registru jsou schůdnou cestou k penězům.

Nebankovní registr Solus, je registr, do kterého nebankovní společnosti zapisují informace o platební morálce svých dlužníků.

Několik registrů

V ČR existuje vícero registrů. Na jedné straně působí bankovní registry, pro potřeby prověřování bonity bankovních klientů a na straně druhé registry nebankovní.

Vloženo 16. 5. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry