Půjčky online

Informace o www.airbank.cz společnosti Air Bank a. s.


Air Bank a. s.

Hráského 2231/25
Praha 11

IČ: 290 453 71
SWIFT: AIRACZP1
Kód banky: 3030

Tel.: 840 00 00 00
Email: info@airbank.cz
Web:www.airbank.cz


Moderní banka

Air bank je čerstvý přírůstek k tuzemským bankovním společnostem. Na český trh společnost vstoupila teprve na konci roku 2011. Air bank je zastřešena přední evropskou skupinou PPF. Je tedy zajištěna maximální profesionalita a seriózní nabídka finančních produktů a služeb.

Proč zrovna Air bank

Ptáte-li se, proč by se měla o vaše finanční prostředky postarat právě nová banka Air bank? Důvodů je hned několik. Jedná se o moderní banku, která se prezentuje především jednoduchostí, přehledností a otevřenou komunikací. Od teď můžete mít ve všem jasno. Váš účet můžete ovládat odkudkoliv a kdykoliv se vám zachce. Budete mít o veškerém dění neustálý přehled. Rozhodnete-li se zajít na pobočku banky, určitě vás potěší ve srovnání s ostatními bankovními společnostmi výrazně delší otevírací doba. Nebudete platit ani žádné absurdní poplatky. Nebudete-li si s čímkoliv vědět rady, můžete se zeptat bankovních poradců Air bank, kteří vám vždy vše vysvětlí a pomohou s řešením nejrůznějších problémů, se kterými se můžete setkat. Airbank nabízí bankovní půjčku se zajímavým úrokem.

Moderní banka pro každého z vás

Air bank vznikla pro každého z vás. V současné době, za necelý půlrok svého působení, má již více než 20 000 spokojených klientů. Nic nebrání ani vám, abyste se k nim přidali.

Vloženo 28. 5. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry