Půjčky online

CreditPortal půjčka


Rychlá půjčka CreditPortal

Rychlá půjčka CreditPortal nabízí peníze na účet i v hotovosti. Výhodou je nonstop provoz a to i o víkendu a ve dnech státních svátků. Výše půjčky je stanovena od 500 Kč až do výše 30 000 Kč. První půjčka je limitována do 5 000 Kč. Rychlá půjčka i na benzinkách v síti 191 čerpacích stanic EuroOil. Půjčka je tak vhodná i pro ty, kteří nemají vlastní účet a potřebují půjčit. Dostupná půjčka v místě Vašeho bydliště.

Kdo může o půjčku žádat?

U CreditpPortalu může získat půjčku osoba starší 18 let. Připravte si občanský průkaz a doložení o Vašich příjmech. Pokud jste se v minulosti dostali do registru dlužníků, šanci na půjčku máte stále. Splatnost půjčky můžete volit podle vVašich potřeb a to v rozmod 5 dnů, pro velmi krátkou půjčku až do 30 dnů. Pokud nejste schopni peníze ve stačas vrátit, je zde možnost prodloužení splatnost.

Dluhodobá půjčka až 60 000 Kč

CreditPortal má ve svém portfoliu půjček také dlouhodobou půjčku, která je až do výše 60 000 Kč. CreditPortal je nebankovní společnost.

CreditPortal pro důchodce, podnikatele a ženy na MD

Půjčka je pro všechny, kteří mohou doložit svůj příjem a bezproblému splácet. K dispozici je také ženám na mateřské dovolené, důchodcům, nebo podnikatelům.CreditPortal, a.s.

Argentinská 286/38
170 00, Praha-Holešovice

IČ: 05561302
Email: kontakt@creditportal.cz
Web: www.creditportal.cz

Vloženo 29. 9. 2017


Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry