Půjčky online

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou určeny všem, kteří nemohou bance doložit výši svých příjmů. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou určeny také pro nezaměstnané a maminky na mateřské dovolené, které nemohou doložit výši svých příjmů, což vyžaduje většina bank. Pro poskytující společnosti je důležitá schopnost půjčky splácet a možnosti ručení.

Jedná se o formu půjček obvykle s vyšší úrokovou sazbou a RPSN. Ručení u takovýchto půjček bývá nemovitostmi, směnkou nebo jinými movitými věcmi.

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Tuto formu půjček nalezneme spíše u nebankovních společností nežli bank. Dbejte zvýšené opatrnosti obzvláště při podepisování smlouvy. Pokud máte pochybnosti, vezměte si smlouvu přečíst v klidu domů nebo se poraďte s odborníky. Existuje zde zvýšené riziko, že natrefíte na neseriozní společnost.

Ověřte si výši úroků. Pozor na záměnu roční a měsíční úrokové sazby a také dobu splácení. Pokud je to možné, usilujte spíše o bankovní půjčku, nejlépe od známé společnosti. V žádném případě neplaťte předem žádné poplatky.Kde získat půjčky bez dokládání?

Historicky tuto půjčku nabízeli jen nebankovní společnosti. Dnes už ji postupně nacházíme také mezi bankovními produkty. Stále platí pravidlo, že půjčku v bance seženeme výhodněji, ale složitěji.

Americká hypotéka

Často se setkáme s požadavky úvěrových společností na dodatečné zajištění půjčky nemovitostí. Pak hovoříme o americké hypotéce, která je sice na cokoliv, ale s ručením nemovitostí.

Menší půjčky bez příjmu

Pokud hledáte půjčku bez příjmu v řádech několika tisíc korun, pak přichází v úvahu také půjčka před výplatou, která je ovšem jen na měsíc.

Vloženo 2. 5. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry