Půjčky online

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky patří ke klasickým formám půjček s nejmenší mírou rizika a nízkou úrokovou sazbou. Sjednání půjčky je možné ve většině českých bank nebo jejich dceřiných společností. Pro poskytnutí půjček je většinou zapotřebí mít účet u dané banky.

Bankovní půjčky bývají hotovostní, mohou být deponovány na účet, či realizovány poskytnutím úvěrového rámce na běžném účtu. V poslední době je využíváno take úvěrových kreditních karet s velmi výhodným bezúročným obdobím.

Kde sjednat bankovní půjčku?

Půjčku lze sjednat online, nebo na pobočce zvolené banky. Online lze využít bankovní Expres půjčku společnosti MONETA Money Bank, která má velmi nízké RPSN. Za zmínku také stojí moderní banky typu Airbank, Zuno, či Equa Bank. Pokud nesplňujete přísná bankovní kritéria, vyzkoušejte nebankovní půjčky velkých a známých nebankovních poskytovatelů (Cofidis, Home Credit, Cetelem), které mají velmi podobné podmínky bankovním půjčkám.Banky a bonita

Před získáním bankovní půjčky budete vyzvání k doložení Vašeho příjmu. Banka po Vás v případě vyšších částek půjčky může požadovat ručitele, případně zajištění půjčky nemovitostí nebo jiným majetkem.

Před uzavřením smlouvy doporučujeme projít si nabídky různých bank a srovnat si jejich nabídky a RPSN (roční procentní sazbu nákladů). Čím je RPSN nižší, tím méně za půjčku platíte.

Důležité je rovněž zvolit si optimální dobu splácení, jejíž délka vyhovuje každému jinak. Půjčky se sjednávají na nákup zboží či služby nebo bezúčelově.Bezúročná půjčka

Pokud jste schopni dodržovat určitou míru finanční kázně, zvažte půjčku ve formě kreditní karty. Ta Vám poskytne předem stanovený finanční limit, který když do určitého času vrátíte, nebudete platit žádné úroky.

Toto bezúročné období má každá banka jiné, obvykle však okolo 55 dnů. Pokud v tomto období kreditní dluh nesplatíte, připravte se na vyšší úroky.

Vloženo 23. 5. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry