Půjčky online

Viasms půjčka


Půjčka Via sms

Možná jste již sami zažili situaci, kdy je krátce před výplatou a vám nezbylo tolik peněz, abyste si mohli koupit určitou věc, využít nějakou službu nebo třeba zaplatit potřebné složenky. Je to jistě nepříjemné, je však dobré vědět, že tomu tak již dále nemusí bývat. Na našem finančním trhu je totiž k dispozici rychlá půjčka Viasms.

Popis půjčky

Viasms půjčka je sms půjčka a patří do kategorie rychlých půjček s téměř okamžitým vyřízením. V praxi to znamená, že peníze můžete mít k dispozici velmi rychle. Co se týká intervalu, ze kterého můžete vybírat výši poskytnutých financí, zde je potřeba počítat s poměrně nižšími ciframi, prakticky jako u všech rychlých půjček, konkrétně to je u půjčky Viasms mezi 50 Kč až do výše 12 000 Kč. Velmi lákavá je také možnost volby splátkového kalendáře. Ten lze nastavit v závislosti na vašich předpokladech splácet již od jednoho dne. Celou půjčku je zapotřebí splatit nejpozději do třiceti dnů. V závažných případech je možno prodloužit dobu splatnosti až o dalších 30 dnů, zde je však potřeba počítat s určitým příplatkem.

Jakým způsobem je možno o Viasms půjčku zažádat

Viasms půjčka je moderní finanční úvěrový produkt známý jako půjčka před výplatou, o který lze velmi jednoduše zažádat. Nejprve je potřeba se zaregistrovat do projektu Viasms. Poté stačí vyplnit buď online formulář na webových stránkách nebo poslat sms s žádostí. Rozhodnutí budete znát prostřednictvím textové zprávy do několika minut. Je-li kladné, což platí ve většině případů, kontrolujte váš bankovní účet a začněte využívat zapůjčené finance na cokoliv, co se vám zlíbí.Via SMS s.r.o.

Vodičkova 704/36
116 02 Praha 1

IČ: 24720275
Email: info@viasms.cz
Web: www.viasms.cz

Vloženo 26. 5. 2013


Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry