Půjčky online

Půjčka bez doložení příjmu

Jistě jste si všimli toho, že když si chcete sjednat půjčku, většina bankovních institucí, ale i některé z nebankovního sektoru po vás budou požadovat množství údajů a v neposlední řadě bude potřeba, abyste splnili určitá jejich kritéria a požadavky. Mezi ně lze zařadit také potvrzení o trvalých příjmech.

Je zřejmé, že pokud nemáte trvalý zdroj příjmů nebo je na příliš nízké úrovni, schválení půjčky se obvykle nedočkáte. Zde nastupuje půjčka bez doložení příjmu.

Zprostředkovatelé půjček se tímto stylem jistí před potenciálně problémovou klientelou, na druhou stranu však omezují určitou skupinu lidí. Naštěstí existuje varianta půjčky při které není doložení strikně vyžadováno. Pokud jste schopni splácet, může Vám být půjčka schválena.

Proč půjčka bez dokládání příjmů?

Samozřejmě jako každý produkt i půjčka bez dokládání příjmu se vyznačuje určitými jak pozitivními tak negativními parametry.

Mezi klady takových produktů patří primárně skutečnost, že nebude třeba se z vaší strany prokazovat pracovním poměrem, potažmo potvrzením o výši pravidelného měsíčního příjmu. Jedná se obvykle o neúčelovou půjčku, takže se vás nebude ani nikdo ptát, k jakým účelům budete poskytnuté finanční prostředky využívat. Za negativa lze pak považovat především poněkud vyšší úrok, ten je však v nebankovním sektoru již jakýmsi standardem.

Za jistou nevýhodu je potom nutno označit také možné podcenění půjčky, může se stát, že klient nebude schopný splácet v takové výši, v jaké původně plánoval. V takových případech je potom nutno přikročit k určitému řešení nepříjemné situace.Kde lze sjednat půjčka bez příjmů

Půjčka bez doložení příjmů je obvykle poskytována zprostředkovateli z nebankovního sektoru. Může se jednat jak o známé společnosti, tak i o množství soukromých osob.

V každém případě jich naleznete nepřeberné množství, takže je rozhodně z čeho vybírat. Konkurence půjčky bez doložení příjmu je poměrně velká, proto se jí snažte využít a přistupujte pouze k takovým půjčkám, které jsou vám kompletně jasné a co možná nejvíce vyhovují Vašim konkrétním představám.

Při podání žádosti o produkt půjčky bez příjmu můžete využít jak obchodních míst nebankovních institucí, tak i konkrétních finančních poradců nebo služeb internetu.

Vloženo 1. 5. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry