Půjčky online

Půjčkomat.cz

Do rodiny oblíbených a vyhledávaných malých rychlých půjček před nedávnem přibyla nová SMS půjčka - Půjčkomat.cz

S Půjčkomatem je možné získat 500 – 10.000 Kč na 5 – 31 dní. Jaké jsou další charakteristiky této půjčky před výplatou a jak o ni žádat?

Registrační formulář

Před vlastní žádostí o půjčku je potřeba se zaregistrovat. V registračním formuláři je nutné vyplnit jméno, příjmení, telefon, email, dále kontaktní adresu a bankovní účet, na který mají být peníze zaslány. Správnost zadaného čísla účtu je potřeba potvrdit zasláním 1 Kč na účet Půjčkomat.cz. Jedná se o symbolický poplatek pro ověření platnosti bankovního účtu, nemusíte se obávat, nejde podvod nebo jiné nečestné praktiky.

Žádost o půjčku Půjčkomat.cz

Po registraci a ověření čísla účtu už jen stačí zvolit si požadovanou částku a splatnost - při volbě těchto parametrů je přehledně a jasně vidět, kolik bude půjčka stát a do kterého data má být splacena. Po odeslání je žádost o půjčku půjčkomat zpracována tak rychle, jak je to jen možné – operátoři půjčky pracují každý den včetně sobot, nedělí a svátků – 365 dní v roce.

Zaslání peněz na účet

Bude-li vše v pořádku a žádost schválena, budou peníze obratem poslány na účet žadatele. Má-li žadatel bankovní účet u některé z bank uvedených na stránkách Půjčkomat.cz, může mít peníze opravdu velmi rychle.


Podmínky půjčky Půjčkomat

Na Půjčkomat.cz se můžeme také dozvědět přesné podmínky pro získání půjčky – věk nad 18 let a občanství ČR. Pro získání úvěru je také potřeba potvrdit souhlas se zněním všeobecných obchodních podmínek.


Zdroj: www.pujckomat.cz

Vloženo 28. 6. 2014

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry