Půjčky online

Nebankovní půjčky bez registru

Sháníte půjčku a banka Vám nepůjčí? Nemáte nemovitost, kterou by jste mohli zastavit? Máte záznam v registru dlužníků? Pak jsou tady nebankovní půjčky bez registru a zástavy.

Jedná se o půjčky z nebankovní sféry, obvykle malé částky se splatností několika dní, obvykle 30. Používá se jako půjčka před výplatou.

Bez registru a zástavy

U těchto půjček většinou nepotřebujete dokladovat příjem, nemusíte zastavovat svůj dům či byt aby Vám byla půjčka schválena. Nebývá striktně nahlíženo ani do registru dlužníků, takže šanci získat půjčku má každý.

Cenou za tuto benevolenci a minimální nároky na bonitu žadatele je poplatek za půjčku. Většinou je odvozen od výše půjčky a době splatnosti. Například u SMS půjčky před výplatou je to obvykle okolo 200 až 300 Kč za každou půjčenou tisícikorunu na dobu 30 dnů. I přes takto poměrně vysoké poplatky jsou tyto nebankovní půjčky v ČR hojně využívány.

Půjčky před výplatou

Jak fungují půjčky před výplatou? Jednoduše se zaregistrujete, vyplníte žádost o půjčku a ověříte svůj bankovní účet zasláním minimální částky (např. 1 Kč). Následně dochází k neprodlenému schvalování a zaslání peněz.

Vloženo 25. 8. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry