Půjčky online

ExpressCach půjčka


Rychlá půjčka ExpressCach

Hotovostní půjčka ExpressCasch poskytuje částky od 5.000 – 50.000 Kč. Tato půjčka je neúčelová a peníze lze použít na cokoliv. Splatnost půjček je dle přání klienta na 14, 17 nebo 20 měsíců.

Podmínky pro schválení

Pro schválení nebankovní půjčky je nutné se prokázat platným občanským průkazem, pracovní smlouvou od zaměstnavatele nebo živnostenským listem. Dále je nutné doložit potvrzení o trvalém či přechodném pobytu – buď nájemní smlouvou nebo listem vlastníků v případě vlastnictví nemovitosti. Dokládá se také výše pravidelných příjmů, ať už ve formě výplatní pásky, daňového přiznání nebo důchodového výměru.

Vyřízení ExpressCasch půjčky

O půjčku lze zažádat telefonicky nebo on-line vyplněním registračního formuláře a následným zadáním potřebných údajů. Přesná výše půjčky, která bude klientovi uznána, je stanovena až po individuálním posouzení žádosti. Před podpisem smlouvy se tak klient dozví celkovou výši půjčky, kolik bude platit měsíční splátku a další informace, které vyžaduje zákon. Klient má také možnost osobní schůzky s obchodním zástupcem v místě bydliště, kde se proberou všechny náležitosti půjčky a podepsání smlouvy.

Půjčka zajištěná nemovitostí

V případě, že potřebuje klient dosáhnout na vyšší částku, je nutné zajistit tento úvěr nemovitostí. V takových případech lze zažádat o půjčku od 100.000 až 10.000.000 korun se splatností až na 20 let. Takový úvěr je určen fyzickým osobám. Další podrobnosti sdělí finanční poradci na telefonické lince v pracovní dny od 8 do 17 hodin nebo kontaktováním přes email.EC Financial Services, a.s.

Sídlo: Koněvova 2660/141
Praha 3 - Žižkov, PSČ 130 00

IČ: 242 43 744
Email: pujcka@exca.cz
Web: www.expresscash.cz

Vloženo 21. 10. 2017


Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry