Půjčky online

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou speciální půjčky s tolerancí registru dlužníků. Obvykle tento druh půjček poskytuje nebankovní sektor, který je na tyto varianty půjček velmi dobře připraven.

Půjčky bez registru jsou naprosto neúčelové, záleží pouze na potřebách žadatele.

Banky vždy kontrolují registry dlužníků a prověřují tak schopnost žadatele půjčku splácet. Pokud máte záznam v registru narazíte v bance na problém se schválením.

Méně formalit

Určitou nevýhodou je vyšší úrok, jelikož společnost poskytující peníze musí podstoupit vyšší riziko.

Tyto půjčky často využívají klienti, kteří mají záznam v dluhovém registru, ať už bankovním či nebankovním. Tito lidé mají velmi malou šanci získat klasickou půjčku, jelikož jsou pro banku i další instituce nevěrohodnými klienty.

Na to dostat se do registru dlužníků stačí málo. Stačí jedna opožděná platba, jeden špatně zadaný variabilní symbol či chyba v čísle účtu. Při všech těchto omylech putuje člověk a jeho záznam do registru dlužníků jako nespolehlivý a má podstatně ztíženou situaci při žádání o půjčku. Avšak jak bylo řečeno výše, půjčky bez registru mohou registr tolerovat, pokud máte dobrou bonitu k splácení.

Dražší ale dostupnější

Často znamenají pro člověka jedinou možnou šanci, jak peníze získat. I proto si mohou společnosti u tohoto druhu úvěru říct o podstatně vyšší úrok. Žadatel však většinou rád zaplatí, jen aby měl jistotu, že své peníze dostane a může případně splatit jiné závazky, které nesnesou další odklad.

Vysoký úrok je jakousi daní za okamžité vyřízení, peněžní likviditu a rizikovost celé půjčky. Následně může žadatel půjčku využít dle svého uvážení.

Vloženo 17.3. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry