Půjčky online

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku jsou finančním nástrojem pro klienty, kteří aktuálně nemají prostředky na hrazení svých potřeb. Díky vyřízení bez poplatku má tak možnost žadatel řešit splácení a veškeré výdaje až následně po tom, co obdrží půjčku od dané instituce.

Půjčky bez registru jsou takové, kdy poskytovatel může schválit půjčku i pře záznam v registru dlužníků>, například v nebankovním registru SOLUS. Záznam v některém z registrů bývá komplikací pro schválení půjčky a u bank je jedním z důvodů pro zamítnutí úvěru.

Snadno průchodná půjčka

Půjčka bez registru je rámcově velmi snadná. Hlavními instituce, které se tímto produktem zabývají, jsou nebankovní instituce. I v bankovním sektoru je možné na některé půjčky bez poplatku narazit, avšak jde spíše o výjimky.

Nebankovní instituce jsou totiž právě na klienty s nízkými příjmy spíše zaměřeny. Samotné vyřízení půjčky je provedeno bez větších komplikací. Předáním a ověřením dokumentů. Vše velmi snadno a rychle. Půjčky bez registru jsou tak velmi žádané a hojně využívané. Tyto půjčky často využívají žadatelé, kteří mají záznam v registrech, ale jsou schopni splácet.

Rychlá žádost, ale drahé peníze

Řada institucí navíc ke zrychlení celého procesu přidává možnost zažádat o půjčku bez registru pomocí internetu či telefonu. Všechny údaje jsou společnosti v žádosti předány, ta je zpracuje, vyhodnotí a následně půjčku poskytne. Na pobočce se pak pouze podepíše smlouva.

Ještě snadnější variantou pak je zaslání smlouvy na adresu žadatele, její podepsání a odeslání zpět. Člověk se tak vyhne zbytečným frontám v pobočkách, které půjčky poskytují. Podmínky si v klidu pročte z domova a bez nějakého nátlaku si vše promyslí a následně může podepsat.

Tato forma spolupráce zažívá na našem trhu relativně velký boom, jelikož mnoho lidí nechce trávit čas na pobočce a raději si vše pročtou v klidu doma. Na druhou stranu tento přístup sebou nese časové hledisko, jelikož vyřízení takové půjčky se zpožďuje o několik dní kvůli posílání dokumentů poštou. Pokud tedy člověk chce peníze rychle, nejsnazší je vyřídit věc osobně a ihned mít peníze k dispozici.

Půjčka, která se prezentuje předponou "BEZ" je vždy vykoupena vyšší cenou. Mějte to na paměti při výběru té správné společnosti a hlídejte si RPSN.

Vloženo 23. 1. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry