Půjčky online

Půjčky Online

Půjčky on-line se díky masovému rozšíření internetu v ČR stávají stále více populárnější formou půjčování peněz. Obrovskou výhodou je rychlost a pohodlnost vyřízení formalit z domu.

Většina bank i nebankovních poskytovatelů má na svých stránkách On-line žádost o poskytnutí půjčky, takže srovnání nabídek je otázkou pár minut.


Kde sjednat půjčky on-line?

Pro všechny, kteří nechtějí procházet všechny nabídky a vybírat tu nejvýhodnější doporučujeme novou možnost multižádosti, kde pomocí jedné žádosti obdržíte nabídku nejvhodnější varianty půjčky pro Vás s ohledem na Vaši bonitu. Ušetříte tak čas i nervy.

Online financování

V případě žádosti o bankovní půjčku, se připravte na následné doložení Vašeho příjmu. Banka po Vás v případě vyšších částek půjčky může požadovat ručitele, případně zajištění půjčky nemovitostí nebo jiným majetkem. U nebankovních společností je dokladování jednodušší.

Před uzavřením smlouvy doporučujeme projít nabídky různých bank a srovnat si jejich nabídky a RPSN (roční procentní sazbu nákladů). Čím je RPSN nižší, tím méně za půjčku platíte. Důležité je rovněž zvolit si optimální dobu splácení, jejíž délka vyhovuje každému jinak. Půjčky se sjednávají na nákup zboží či služby nebo bezúčelově.

Vloženo 24. 5. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry