Půjčky online

Kamali půjčka


Poskytovatel: Home Credit a.s.

Nové sady 996/25
Brno


Rychlá půjčka Kamali

Potřebujete nutně peníze? Kamali je rychlá a bezpečná půjčka. K dispozici máte online kalkulačku. Vše je jednoduché a peníze tak můžete mít snadno.


Infoservis

Kolik si můžete půjčit?


Zvolit si můžete částku od 1 000 do 20 000, s obvyklou splatností do 30 dnů. Pro nové klienty, kteří si půjčují poprvé a splatí půjčku do 14 dnů, je tato půjčka zdarma. O malou půjčku Kamali si můžete požádat přes internet.

Jak si můžete požádat o půjčku?

Stačí vyplnit formulář, který nezabere více než 5 minut. Pokud budete mít s vyplněním problém, nebo budete chtít ujasnit některé kroky, můžete se poradit i telefonicky. Většina žádostí je posouzena do čtvrthodiny po odeslání žádosti. Pokud vlastníte účet v jedné z velkých českých bank, pak ve většině případu očekávejte peníze do jedné hodiny. V opačném případě jsou na účtu do jednoho dne. Zároveň s půjčkou si můžete také sjednat pojistku pro případy nesplácení. Tak si za určitý poplatek můžete splátku doložit až 2x na 30 dní.

Co budete potřebovat?

Pro bezproblémové schválení je nutné, aby jste v době požádání o půjčku, byli starší 18 let s trvalým pobytem v České republice. K žádosti je nutné připojit kopii občanského průkazu. Pro komunikaci a ověření zadaných údajů je nutné vlastnit mobilní telefon a také bankovní účet, na který vám budou peníze odeslány.

Jak splácet půjčku?

Půjčku Kamali budete moci splácet vždy v pracovní dny, ne o víkendu ani ve svátky. Pokud svoji půjčku nesplatíte do 30 dnů, můžete si za poplatek požádat o odložení termínu splatnosti. Při problémech se splácením se vždy obraťte na non-stop linku. Tam vám operátoři Kamali půjčky poradí a pomohou najít řešení tak, ať se nedostanete zbytečně do potíží. Smlouva o půjčce je přehledná a jasná. V žádném případě neobsahuje tzv. rozhodčí doložku a případný spor by tak byl řešen vždy a jen u nezávislého soudu.

Zdroj: www.Kamali.cz

Vloženo 27. 6. 2017

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry