Půjčky online

Leasing automobilů a půjčky na auto

Pokud uvažujete o pořízení automobilu, přinášíme právě Vám několik užitečných informací co to vlastně leasing je. Naleznete zde i několik leasingových společností poskytujících leasing automobilů a půjčky na auto.

Leasing

Pokud nemáte dostatek vlastních finančních prostředků na pořízení automobilů, můžete využít leasing. Postačí vám k tomu jen část pořizovací hodnoty - akontace.

Leasingové společnosti koupí automobil na svůj účet a následně Vám jej měsíčně pronajímají.

Majitelem po dobu leasingu je leasingová společnost. Po ukončení zvoleného období (3-5 let) Vám automobil odprodají za zůstatkovou cenu, čímž se stáváte majitelem vozu.

Podle podmínek na trhu bývá někdy výhodnější spotřebitelský úvěr, kdy se vlastníkem vozidla stáváte okamžitě. Spotřebitelský úvěr je typičtější spíše pro koupi ojetých aut. Je poskytován bankovními ústavy.


Kde sjednat leasig?

Na leasing automobilů z koncernu Volkswagen se specializuje ŠkoFIN s.r.o. - www.skofin.cz.

Leasing osobních, užitkových a nákladních automobilů, motocyklů, autobusů, dopravní techniky, strojů a zařízení nabízí CAC leasing - www.cac.cz.

Universální leasingová společnost, která poskytuje služby nejen podnikatelům je například ČSOB Leasing - www.csobleasing.cz.

Další společností poskytující leasing pro podnikatele i fyzické osoby je Viva leasing. Další leasingovou společností je VB leasing patřící Volksbank .

Vloženo 26. 5. 2013Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry