Půjčky online

Půjčky do 24 hodin

Rychlé půjčky do 24 hodin poskytovány hotově nebo okamžitým převodem na účet, se v posledních letech stále více stávají součástí běžného života.

Většina bank i jejich dceřiných společností nabízí pestrou škálu půjček pro podnikatele i pro soukromé osoby. Velkou výhodou je rychlost vyřízení (samozřejmě na úkor vyšších úroků).

Pokud jsou sjednávány u neznámých nebankovních subjektů, je třeba dbát zvýšené opatrnosti při podpisu smlouvy.

Okamžité půjčky

Můžete být vyzvání k doložení Vašeho příjmu. Banka po Vás v případě vyšších částek půjčky může požadovat ručitele, případně zajištění půjčky nemovitostí nebo jiným majetkem.

Před uzavřením smlouvy doporučujeme projít si nabídky různých bank a srovnat si jejich nabídky a RPSN (roční procentní sazbu nákladů). Čím je RPSN nižší, tím méně za půjčku platíte.

Důležité je rovněž zvolit si optimální dobu splácení, jejíž délka vyhovuje každému jinak. Půjčky se sjednávají na nákup zboží, služby nebo bezúčelově.


Rychlé půjčky před výplatou

Aktuálním trendem, který zrychluje proces půjčování peněz na nezbytné minimum, je půjčka před výplatou. Jedná se o malou půjčku na několik dní, kterou odbavuje automat, který ihned po schválení zasílá peníze na účet žadatele.

Jedná se o nebankovní půjčku, kterou poskytuje řada poskytovatelů, někteří dokonce pro nové klienty ZDARMA.

Dnes vše vyřídíte online a tak odpadá časově náročná návštěva a osobní schůzka s poskytovatelem. Vše se zrychluje, proto dejte pozor na unáhlené a nezvratné rozhodnutí ve spěchu.

Vloženo 25. 5. 2013

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry