Půjčky online

Proficredit půjčka


Nebankovní půjčka

Každý z nás se někdy může dostat do poměrně složité finanční situace. V dnešní době vás tato skutečnost však nemusí nijak výrazně eliminovat. Na finančním trhu je totiž k dispozici dosti bohatá nabídka nejrůznějších půjček a úvěrů. Významným zástupcem nebankovních půjček je i produkt od společnosti Profi Credit online půjčka ProfiCredit.

Základní popis půjčky od Profi Credit

Půjčka ProfiCredit je velmi vyhledávaným produktem. Představuje celou řadu výhod:

  • Můžete si sami zvolit, jak velkou finanční sumu potřebujete půjčit, vybírat můžete z intervalu mezi 4 999 Kč až 166 000 Kč.
  • Díky neúčelové povaze půjčky můžete poskytnuté peníze využít k jakýmkoliv účelům.
  • Samozřejmostí je rovněž naplánování splátkového kalendáře, tím určíte délku splácení, počet splátek a pochopitelně i výši úroku.

Pro koho je půjčka ProfiCredit určena

Půjčka ProfiCredit představuje moderní finanční úvěr, který je určen prakticky pro každého, kdo je starší 18 let. Její vyřízení je jednoduché. V prvé řadě je potřeba podat žádost s veškerými vámi navolenými parametry konkrétní půjčky. Nejjednodušší způsob jak tak učinit, je využití online formuláře. Tato metoda vám ušetří čas a námahu. Potom už nezbývá nic jiného, než počkat na rozhodnutí. Ve většině případů dojde ke schválení žádosti a k velmi rychlému převodu peněz na váš bankovní účet. V tu chvíli je již pouze na vás, jak s poskytnutým obnosem naložíte.PROFI CREDIT Czech, a. s.

nábř. Závodu míru 2739
530 02 Pardubice

proficredit@proficredit.cz
Web: www.proficredit.cz

Vloženo 11. 5. 2013


Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2024   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry