Půjčky online

Půjčky online

Vítejte na serveru, jež má za cíl komplexní pojetí problematiky půjček. Půjčky rozdělujeme do několika kategorií podle míry rizika, zajištění, typu a RPSN (roční procentní sazbu nákladů). Potřebujete peníze ihned? Pak jste tady správně. U nás se dozvíte, který typ půjčky je ten správný.

Pokud se rozhodnete využít půjčku, volte formu půjček v tomto pořadí: bankovní půjčky, nebankovní půjčky, půjčky bez potvrzení o příjmu a jako poslední pak doporučujeme rizikové půjčky na směnku. Stejně jako naše doporučení, ubírá se vzestupně i výše úroků a riziko.

Dříve než si půjčíte

Než se rozhodnete pro sjednání půjčky, projděte si naše DESATERO PŮJČEK, aby jste předešli nepříjemnostem. Půjčky Vám mohou pomoci překlenout nepříjemné období nedostatku peněz, ale mohou Vás také dostat do mnohem horší situace. Půjčujte si s rozumem a jen tehdy, pokud není jiné východisko.

pan půjčka

Bankovní i nebankovní půjčky:

Podle typu půjčky můžete být vyzvání k doložení Vašeho příjmu. Banka po Vás, v případě vyšších částek půjčky, může požadovat ručitele, případně zajištění půjčky nemovitostí nebo jiným majetkem.

Před uzavřením smlouvy doporučujeme projít si nabídky různých bank a ihned srovnat si jejich nabídky a RPSN (roční procentní sazbu nákladů). Čím je RPSN nižší, tím méně za půjčku platíte.

Bankovní společnosti po Vás budou chtít doložit příjem, u nebankovních společností to není nutností. Banky vždy prověřují registry dlužníků. U nebankovních společností záznam v registru nemusí být překážkou k získání půjčky.

Většina bank má na svých stránkách Online žádost o poskytnutí půjčky, takže srovnání nabídek je otázkou pár minut. Důležité je rovněž zvolit si optimální dobu splácení, jejíž délka vyhovuje každému jinak. Půjčky se sjednávají na nákup zboží či služby nebo bezúčelově.

Konsolidace půjček Vám umožní ušetřit na poplatcích a splátkách. Převeďte všechny Vaše úvěry a půjčky na jednu a splácejte jen jednu s nižší splátkou.Nejčastější typy půjček:

SMS půjčka

Finská neboli Sms půjčka od 500 do 5.000 Kč s možností online žádosti, nebo prostřednictvím sms zprávy.

Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou na účet je rychlá půjčka malé částky možná také bez dokladování a registru. Půjčit si můžete například 5.000 Kč na jeden měsíc. Vybrané společnosti nabízí první půjčku zdarma.

Půjčky ihned na účet

Dnešní doba se zrychluje a na to reagují i nabídky půjček. Nejrychlejší variantou jsou půjčky ihned na účtu, které se vyznačují rychlostí a snadností získání. Jedná se o malé půjčky na několik dní s okamžitým převodem na účet.

Půjčky na směnku

Půjčky na směnku nachází své uplatnění v situacích, jestliže potřebujete půjčku rychle a hotově. Jde o často využívanou formu půjčky, pokud má dlužník záznam v bankovním registru a nedosáhne tak na běžné formy bankovních půjček.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky poskytují nebankovní instituce, peníze pocházejí ze soukromých zdrojů. Kritéria pro jejich získání jsou mnohem mírnější než v bankovním sektoru, který požaduje větší záruky a dokladování. Pozor však na nepoctivé firmy, které mají jiné zákony, než Vám pomoci ve finanční tísni.

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Půjčky pro ženy na MD dnes patří mezi klasické finanční produkty. Jde o nabídku pro ženy v domácnosti, které sice nemají šanci doložit svůj příjem, jelikož jsou odkázány pouze na dávky mateřské, avšak svými vedlejšími příjmy či ve spolupráci s rodiči jsou schopny půjčku bez problémů platit.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru a poplatku jsou velmi vhodným finančním nástrojem pro klienty, kteří aktuálně nemají prostředky na hrazení jakékoliv částky a mají záznam v registru dlužníků (Například v registru SOLUS). Tyto půjčka registr může tolerovat a umožní Vám získat potřebné finance.

Americká hypotéka

Americká hypotéka je speciální případ klasické hypotéky (půjčka s ručením nemovitostí), kde však není povinnost využívat peníze na stavební účely.

Všechna práva vyhrazena AAA-Půjčky.cz, (c) 2018   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o úvěrech - Neposkytujeme úvěry